Loading…

Serwis Ad-blue - Usuwanie adblue Warszawa

Serwis Ad-blue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.
Mechanik - Kontakt
Czyszczenie układu AdBlue

Czyszczenie układu AdBlue👉 W przypadku krystalizacji płynu AdBlue lub pomylenia wlewów i nalania oleju napędowego do zbiornika na płyn wymieniony powyżej, będzie potrzebny proces czyszczenia układu AdBlue. Krystalizacja AdBlue następuje po przekroczeniu temperatury -11,5 stopnia Celsjusza. Temperatura ta sprawia, że płyn AdBlue krzepnie i zamienia się w charakterystyczne kryształki, które zatykają układ wtryskowy. W sytuacji pomylenia wlewu płynu, należy pamiętać, aby pod żadnym pozorem nie uruchamiać silnika pojazdu i jak najszybciej skontaktować się z ASO ! Chcemy zaznaczyć, że tak uszkodzony system AdBlue jest do uratowania, jeśli tylko w porę otrzyma fachową pomoc !

🔎 Link do artykułu:
https://www.filtry-dpf-fap.pl/aktualnosci/czyszczenie-ukladu-adblue

BOSCH SERVICE DARIUSZ PAWLIK
numer telefonu: 725 803 803 📞
adres email: biuro@filtry-dpf-fap.pl 📬

#AdBlue #czyszczenie #czyszczenieAdBlue #regeneracja #BoschServiceDariuszPawlik #BoschService

Czyszczenie wtryskiwacza AdBlue, Jak wyczyścić wtryskiwacz AdBlue, Zatkana dysza AdBlue, Krystalizacja AdBlue, Uszkodzony wtrysk adblue objawy, Niskie ciśnienie adblue Peugeot, Komunikat Usterka układu AdBlue, Czyszczenie adblue MAN TGX, czyszczenie wtryskiwaczy 2.0 hdi, dpf czyszczenie, czyszczenie wtryskiwaczy 1.9 cdti, czyszczenie wtryskiwaczy diesel passat b5, czyszczenie wtryskiwaczy diesel 1.6 hdi, czyszczenie wtryskiwaczy diesel renault, czyszczenie wtryskiwaczy diesel bmw, czyszczenie wtryskiwaczy diesel toyota, czyszczenie dpf h2, czyszczenie wtryskiwaczy diesel ford

Importowane z Youtube

One thought on “Czyszczenie układu AdBlue

  1. Jedyna uwaga jaka mi się nasuwa to unikać diesla z ad blue. A jeśli kogoś nie stać na eksploatowanie samochodu premium z silnikiem benzynowym , niech się nie napina i kupi sobie skodę.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!