Loading…

Serwis Ad-blue - Usuwanie adblue Warszawa

Serwis Ad-blue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.
Mechanik - Kontakt
Jak działa sprzęgło? Jak wydłużyć jego życie?

Jak działa sprzęgło? Jak wydłużyć jego życie?Jak działa sprzęgło? Jak poprawnie go używać, na te i inne pytania odpowiadam w dzisiejszym odcinku. Oglądajcie uważnie 😉

Udostępnijcie jak się podobało!

Sprawdźcie zestawy na allegro:
—————————————————————
zestawy sprzęgieł:
https://na.allegro.pl/sprzegla_zestawy

I duża prośba nie ryzykujcie wydajcie te kilka zł na alkomat
Alkomaty:
https://na.allegro.pl/alkomat
——————————————————–

———————————————————-
Wbijajcie na FB naszego Warsztatu
———————————————————————
https://www.facebook.com/m4kwarsztat/
———————————————————————
Link do sklepu z nieśmiertelnymi narzędziami z marki Rooks Garage
———————————————–
https://na.allegro.pl/simitec
———————————————–

Chemia której się nie wstydzimy:
—————————————– ————–
http://na.allegro.pl/TEC2000_sma
——————————————————–
Patronite To dzięki temu że Wy się dokładacie możemy realizować coraz to śmielsze projekty tak więc masz ochotę wesprzeć rozwój kanału i doceniasz nasz wkład wbijaj na i zostań patronem 🙂
——————————————————————
https://patronite.pl/Milosnicy4kolek
——————————————————————

SKLEP Z GADŻETAMI DLA MIŁOŚNIKÓW
————————————————————————————————
http://luckymotion.com.pl/51-milosnicy-czterech-kolek
————————————————————————————————

INSTAGRAM WBIJAJCIE
———————————————————————————–
https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/
————————————————————————————

Wbijajcie na naszego FB
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/
———————————————————————————–

Oraz nasz dostawca części używanych
————————————

Strona główna


______________________

No i oczywiście zaglądajcie na Tune up
—————————————————————————————–
https://www.facebook.com/chiptuning.gdansk/?fref=ts
—————————————————————————————-

Importowane z Youtube Naprawa Adblue Warszawa – Otrzymujemy dużą liczbę telefonów od klientów, którzy mają problemy ze swoimi systemami AdBlue. Nowoczesne komponenty do oczyszczania spalin często nie działają prawidłowo. AdBlue (wodny roztwór mocznika) to związek chemiczny stosowany w przemyśle samochodowym do oczyszczania spalin. Znajduje zastosowanie w rozkładzie tlenku azotu, który jest niebezpieczny dla środowiska. AdBlue pod wysokim ciśnieniem jest przesyłany do układu redukcji emisji spalin, który działa w tych warunkach. Podatne na awarie pompy AdBlue służą do wytworzenia wysokiego ciśnienia w układzie redukcyjnym, co przyczynia się do zmniejszenia emisji. Każdy pojazd wyposażony w urządzenie dozujące AdBlue musi być również wyposażony w zbiornik do przechowywania chemikaliów.

Każdy pojazd wyposażony w system dozowania mocznika AdBlue jest również wyposażony w zbiornik, w którym znajduje się roztwór do dozowania mocznika AdBlue.

Warsztat Mechaniki do Aut Adblue, Elektryki + Diesel, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników aut, motocyklowych i sprzętów budowlanych.

Serwis Adblue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.

W NASZEJ OFERCIE SĄ USŁUGI NAPRAWCZE:

AdBlue jest napompowane do max.

Systemy AdBlue są wykorzystywane w różnych aplikacjach.

Pompy AdBlue często ulegają awarii w wyniku zablokowania rur. Mocznik nie może zostać wypchnięty z pompy, ponieważ często jest to niemożliwe.

Samochody osobowe AdBlue

Problemy z AdBlue, które często występują w pojazdach osobowych, oraz sposoby ich rozwiązywania

Jeśli Twój samochód zaczął wyświetlać usterkę związaną z nadmierną emisją spalin, wszedł w tryb ograniczenia mocy lub poinformował Cię, że pozostało Ci wiele godzin do ostatniego uruchomienia pojazdu, skontaktuj się z nami, a rozwiążemy problem raz na zawsze !

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem pozwalającym na trafne i sprawne usuwanie usterek związanych z technologiami AdBlue oraz DPF (filtrami cząstek stałych).

Do świadczenia tej usługi konieczne jest przeprogramowanie sterownika silnika w taki sposób, aby układ nie wyświetlał żadnych problemów związanych z nadmierną emisją spalin.

Zamiast programów emulujących używane jest tylko zamknięcie systemu oprogramowania. Stosowanie tego podejścia jest korzystne, ponieważ pozwala systemowi zachować pełną diagnostykę przez usługi serwisowe lub kontrolne, nie wykazując przy tym żadnych wad.

Możliwe jest naprawienie systemu w staromodny sposób poprzez zmianę komponentów, ale nie ma pewności, że rozwiąże to problem w dającej się przewidzieć przyszłości. Ze względu na nasze doświadczenie w tej dziedzinie udzielamy 3-letniej gwarancji na wszystkie nasze usługi!

Czym dokładnie jest AdBlue?

AdBlue to wodny roztwór mocznika o nominalnym stężeniu 32,5%, który jest gromadzony w oddzielnym zbiorniku od reszty paliwa.

W niektórych modelach wlew benzyny znajduje się w bagażniku, pod maską lub tuż obok wlewu paliwa, w zależności od modelu. Kierowca nie będzie doświadczał żadnych kłopotów w wyniku stosowania AdBlue w normalnych sytuacjach podczas jazdy. Mogłoby się wydawać, że dodatkowy składnik jest dozowany do paliwa spalanego w komorach spalania, ale tak nie jest. Płyn ze zbiornika kierowany jest do katalizatora SCR zamontowanego na ścieżce układu wydechowego; w konsekwencji temperatura spalin w momencie instalacji katalizatora jest bardzo znacząca.

Ciężarówka z AdBlue – Naprawa
Częste problemy z AdBlue w samochodach ciężarowych i ich naprawa
Jeśli Twoja ciężarówka zaczęła wykazywać usterki związane z wysoką emisją spalin, przełączyła się w tryb ograniczenia mocy lub ograniczenia prędkości do 20 km/h, skontaktuj się z nami – raz na zawsze rozwiążemy ten problem!

Usługa polega na przeprogramowaniu sterownika silnika w taki sposób, aby układ nie wykazywał żadnych usterek związanych z wysoką emisją spalin.
Nie używamy EMULATORÓW, a jedynie zamykanie systemu oprogramowania. Zaletą tego rozwiązania jest to, że system zachowuje pełną diagnostykę przez służby serwisowe lub kontrolne, nie wykazując przy tym żadnych usterek.

Możesz naprawić swój system w tradycyjny sposób, wymieniając części, ale nie masz gwarancji, jak długo to rozwiąże problem. Jako firma wyspecjalizowana w tego typu usługach udzielamy 3 letniej gwarancji na wykonaną usługę!

Co to jest AdBlue?
AdBlue to wodny roztwór mocznika o nominalnym stężeniu 32,5% zbierany w osobnym zbiorniku.

W zależności od modelu jego wlew znajduje się w bagażniku, pod maską lub tuż obok wlewu paliwa. W codziennym użytkowaniu kierowca nie zauważy żadnych niedogodności związanych z używaniem AdBlue. Wbrew pozorom dodatkowy czynnik nie jest dozowany do paliwa spalanego w komorach spalania. Płyn ze zbiornika trafia do katalizatora SCR zainstalowanego na drodze układu wydechowego, dlatego temperatura spalin w miejscu zamontowania katalizatora jest niezwykle istotna.

AdBlue dla rolnictwa
Częste problemy z AdBlue w maszynach rolniczych i ich naprawa
Jeśli Twój ciągnik lub maszyna rolnicza zaczęła wykazywać awarię w układzie oczyszczania spalin, przeszła w tryb awaryjnego ograniczania mocy i obrotów silnika, skontaktuj się z nami!
Problem ten rozwiązujemy przeprogramowując sterownik silnika tak, aby już nigdy więcej nie wyświetlał usterki związanej z usterką w układzie AdBlue.
Dzięki temu maszyna już nigdy nie przejdzie w tryb awaryjny i zachowa 100 procent mocy.

Możesz naprawić system w tradycyjny sposób, wymieniając części, ale nigdy nie będziesz mieć gwarancji, jak długo naprawa będzie skuteczna.
Decydując się na wykonanie usługi przez naszą firmę otrzymujesz 3 lata gwarancji!

Co to jest AdBlue?
AdBlue to wodny roztwór mocznika o nominalnym stężeniu 32,5% zbierany w osobnym zbiorniku.

W zależności od modelu jego wlew znajduje się w bagażniku, pod maską lub tuż obok wlewu paliwa. W codziennym użytkowaniu kierowca nie zauważy żadnych niedogodności związanych z używaniem AdBlue. Wbrew pozorom dodatkowy czynnik nie jest dozowany do paliwa spalanego w komorach spalania. Płyn ze zbiornika trafia do katalizatora SCR zainstalowanego na drodze układu wydechowego, dlatego temperatura spalin w miejscu zamontowania katalizatora jest niezwykle istotna.

Auta z DPF i Adblue. Zidentyfikuj i napraw najczęstsze problemy z DPF w pojazdach osobowych.
Możesz mieć problem z filtrem cząstek stałych, jeśli Twój samochód wykazuje awarię DPF, traci moc, zużywa więcej benzyny lub podnosi się poziom oleju. Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się tą sprawą!

W ramach naszego serwisu przeprogramowujemy sterownik silnika tak, aby pojazd nie wyświetlał błędów związanych z modyfikacją wykonaną po usunięciu elementu. Dzięki tej modyfikacji pojazd odzyskuje całą swoją moc, czyniąc go bardziej dynamicznym i wydajnym.
Trzyletnia gwarancja obejmuje wykonanie usługi.

Ramy Zdefiniowanego Celu (DPF)
Cząsteczki sadzy w spalinach są zbierane i spalane przez filtr cząstek stałych, który jest elementem układów wydechowych współczesnych pojazdów z silnikiem diesla. Filtry cząstek stałych istnieją od ponad 30 lat, ale dopiero w 1996 roku zaczęto ich masowo używać w samochodach. Europejskie normy czystości spalin (Euro 3, Euro 4 i wkrótce uchwalone Euro 5) są głównym czynnikiem w ich stosowaniu, ponieważ wymagają one od producentów samochodów przestrzegania ścisłych ograniczeń ilości niebezpiecznych substancji, towary mogą emitować do środowiska. Konstrukcja wewnętrzna filtra cząstek stałych do silników wysokoprężnych jest pokaźna i ma dużą całkowitą powierzchnię ścian. To wychwytuje cząstki sadzy z przepływających obok nich spalin, zapobiegając ich ucieczce do atmosfery. Programowanie i koordynacja
Ciężarówki i autobusy Scania mogą zostać przez nas wymienione i zaprogramowane w koordynatorach.
Dojedziemy do pojazdu klienta w Europie, bez względu na to, gdzie się znajduje. 7/24
Przez cały czas mamy pod ręką wielu różnych koordynatorów.
Pojazdy bez kodów immo mogą mieć również zaprogramowane przez nas współrzędne.

Do najbardziej typowych objawów awarii koordynatora należą następujące objawy:

uruchomienie samochodu jest niemożliwe z powodu nieprawidłowej koordynacji COO, rozrusznik nie reaguje, a pedał gazu nie działa.
Scania od dawna zajmuje się tym problemem, wypuszczając wadliwe wkłady COO 7.
Wiemy o problemie i mamy plan usunięcia wad w projekcie tego komponentu. Aby zagwarantować, że konsument otrzyma bardziej wydajny koordynator niż nowa, nowa płyta główna, skrupulatnie sprawdzamy każdy element na płycie głównej. Na koniec ustawiamy pamięć RAM i procesor do działania.

Gwarantujemy, że nasi koordynatorzy są wolni od wad wrodzonych przez okres jednego roku.

44 thoughts on “Jak działa sprzęgło? Jak wydłużyć jego życie?

 1. Czyli nie warto startować samochodem na pół sprzęgle? Mam problem ze startem pod górkę na egzamin a pół sprzęgłem idzie jak masło, bez to cofa mnie z 1km 😀

 2. W 98 w maluchu środek nocy trasa Legnica Szczecin, w połowie przestałem czuć sprzęgło. O 6 rano byłem na rogatkach Szczecina :-)) nie zawsze udało się uruchomić silnik i musiałem przez skrzyżowanie przejechać na rozruszniku. (odkręcona nakrętka na lince sprzęgła).
  Przeżycie niesamowite.

 3. 20 minut przed obejrzeniem: taka rozkmina czemu mi auto nie rusza i coś tu zjaranym plastikiem jedzie .. O kur*a 3 się wbiło i sprzelgo się zjarało jprdl..
  Tymczasem Youtube: wrzuca ten filmik na główną

 4. Łysy przed filmikiem rozgrzej sobie szczękę …
  Tylko nie dosłownie. ..

  Wypowiadasz przez okolo 2 minuty przez siebie wymyślone i trudne wyrazy z samego rana lub przed filmikiem może być ich tuzin np…

  Neandertalczyk
  Kurrohimenes
  Sandokan
  Czyngischan

  Mogą to być nazwiska trudne do wypowiedzenia a może to być cokolwiek innego ,trudnego do wypowiedzenia .

  Według własnego pomysłu .
  Lub pomieszane nazywa i zwroty ..

  To powoduje że nasza wymowa jest bardziej płynna czyli nie seplenimy .

  Pozdrawiam
  P.

 5. a no właśnie jeżeli chodzi o wysprzęglanie to pamiętam jak mnie uczyli na jazdach że nie wolno zrzucać biegu na światłach i ja pamiętam jak stałem w korku i aż noga mi drętwiała bo cały czas sprzęgło i jedynka i chciałbym tu powiedzieć że szkoły jazdy to niczego nie uczą i że wszystkiego samemu trzeba się nauczyć dlatego czasem wybaczam szukanie tego biegu na światłach młodym

 6. Oststnio jak jechałem z ojcem na obwodnicy to przy prędkości 120km/h wcisnął sprzęgło i zaczął hamować do zera praktycznie bo był zjazd. Teraz moje pytanie: czy przy jeździe przy tak dużej prędkości wciśnięcie sprzęgła i hamowanie może spowodować jego uszkodzenie ? Bo na następny poczułem ze szarpie mi auto podczas ruszania i chciałbym wiedzieć czy to przez to i dlaczego tak się stało :))

 7. Gdybym nie widział nie uwierzyłbym….
  14 letnia kuzynka ogląda Cię z buzią otwartą:) i chłonie każde słowo:)
  na pytanie czy sie podobasz
  " no wujek… jaja sobie robisz? ciekawie gada"

  cóż….
  fajny temat odcinka i dobrze podany 🙂

 8. Ludzie, przecież jeszcze 30 lat temu tak zwane międzygazy czyli jazdę bez sprzęgła ogarniał każdy kierowca zawodowy, szczególnie kierowcy Starów! W starszych Starach taka jazda była wręcz zalecana bo skrzynia tak użytkowana była trwalsza niż sprzęgło upierdliwie w wymianie.A nawet spora część amatorów użytkujących dawne auta osobowe jak Warszawa czy Syrena ogarniała temat. Ciekawe, czy widział z was ktoś ucieczkę z niebezpiecznego miejsca jak przejazd kolejowy na zgaszonym silniku i na rozruszniku?

 9. Głupi film osoba która będzie to robić po poradniku Michała z pewnością będzie to robić niewłaściwie tak jeździć mogą osoby które rozumieją zasadę działania skrzyni i dobrze sobie radza z obsługą auta

 10. Ale chujowo zmieniales te biegi trzeba kręcić więcej wtedy benda łagodniej wchodzic biegi jak to oglodalem to pomyślałem jak byś sobie radził w skrzyni bez synchronizacji zgrzyty by szły nawet że sprzeglem

 11. Miasto korki = automat. Jeśli jeździ się w korkach gdzie co chwilę się podjeżdża z prędkością mniejszą niż bieg 1 na jałowym to dzieją się takie cuda jak tarcza zdrowa tylko niestety łożysko oporowe wywierca dziurę w sprężynie docisku.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!