Loading…

Serwis Ad-blue - Usuwanie adblue Warszawa

Serwis Ad-blue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.
Mechanik - Kontakt
Jak zregenerować filtr cząstek stałych, DPF, FAP, SCR, Volżot V50

Jak zregenerować filtr cząstek stałych, DPF, FAP, SCR, Volżot V50WWW.REGENERUJEMYFILTRY.PL
Cześć,
z tej strony Ariel, w tym odcinku wytłumaczę dlaczego zapycha się filtr cząstek stałych i powiem kilka słów na temat regeneracji filtra cząstek stałych. Zapamiętać należy, że podczas pracy na biegu jałowym bez dodawania gazu wartość ciśnienia nie może przekraczać 30mbar, powyżej tej wartości filtr cząstek stałych uznaje się za zapchany. Są także inne wartości mówiące o zapchanym filtrze ale o tym dowiesz się w tym odcinku. Dowiesz się także w jakim stanie musi być przygotowany filtr do regeneracji.

Importowane z Youtube Naprawa Adblue Warszawa – Otrzymujemy dużą liczbę telefonów od klientów, którzy mają problemy ze swoimi systemami AdBlue. Nowoczesne komponenty do oczyszczania spalin często nie działają prawidłowo. AdBlue (wodny roztwór mocznika) to związek chemiczny stosowany w przemyśle samochodowym do oczyszczania spalin. Znajduje zastosowanie w rozkładzie tlenku azotu, który jest niebezpieczny dla środowiska. AdBlue pod wysokim ciśnieniem jest przesyłany do układu redukcji emisji spalin, który działa w tych warunkach. Podatne na awarie pompy AdBlue służą do wytworzenia wysokiego ciśnienia w układzie redukcyjnym, co przyczynia się do zmniejszenia emisji. Każdy pojazd wyposażony w urządzenie dozujące AdBlue musi być również wyposażony w zbiornik do przechowywania chemikaliów.

Każdy pojazd wyposażony w system dozowania mocznika AdBlue jest również wyposażony w zbiornik, w którym znajduje się roztwór do dozowania mocznika AdBlue.

Warsztat Mechaniki do Aut Adblue, Elektryki + Diesel, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników aut, motocyklowych i sprzętów budowlanych.

Serwis Adblue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.

W NASZEJ OFERCIE SĄ USŁUGI NAPRAWCZE:

AdBlue jest napompowane do max.

Systemy AdBlue są wykorzystywane w różnych aplikacjach.

Pompy AdBlue często ulegają awarii w wyniku zablokowania rur. Mocznik nie może zostać wypchnięty z pompy, ponieważ często jest to niemożliwe.

Samochody osobowe AdBlue

Problemy z AdBlue, które często występują w pojazdach osobowych, oraz sposoby ich rozwiązywania

Jeśli Twój samochód zaczął wyświetlać usterkę związaną z nadmierną emisją spalin, wszedł w tryb ograniczenia mocy lub poinformował Cię, że pozostało Ci wiele godzin do ostatniego uruchomienia pojazdu, skontaktuj się z nami, a rozwiążemy problem raz na zawsze !

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem pozwalającym na trafne i sprawne usuwanie usterek związanych z technologiami AdBlue oraz DPF (filtrami cząstek stałych).

Do świadczenia tej usługi konieczne jest przeprogramowanie sterownika silnika w taki sposób, aby układ nie wyświetlał żadnych problemów związanych z nadmierną emisją spalin.

Zamiast programów emulujących używane jest tylko zamknięcie systemu oprogramowania. Stosowanie tego podejścia jest korzystne, ponieważ pozwala systemowi zachować pełną diagnostykę przez usługi serwisowe lub kontrolne, nie wykazując przy tym żadnych wad.

Możliwe jest naprawienie systemu w staromodny sposób poprzez zmianę komponentów, ale nie ma pewności, że rozwiąże to problem w dającej się przewidzieć przyszłości. Ze względu na nasze doświadczenie w tej dziedzinie udzielamy 3-letniej gwarancji na wszystkie nasze usługi!

Czym dokładnie jest AdBlue?

AdBlue to wodny roztwór mocznika o nominalnym stężeniu 32,5%, który jest gromadzony w oddzielnym zbiorniku od reszty paliwa.

W niektórych modelach wlew benzyny znajduje się w bagażniku, pod maską lub tuż obok wlewu paliwa, w zależności od modelu. Kierowca nie będzie doświadczał żadnych kłopotów w wyniku stosowania AdBlue w normalnych sytuacjach podczas jazdy. Mogłoby się wydawać, że dodatkowy składnik jest dozowany do paliwa spalanego w komorach spalania, ale tak nie jest. Płyn ze zbiornika kierowany jest do katalizatora SCR zamontowanego na ścieżce układu wydechowego; w konsekwencji temperatura spalin w momencie instalacji katalizatora jest bardzo znacząca.

Ciężarówka z AdBlue – Naprawa
Częste problemy z AdBlue w samochodach ciężarowych i ich naprawa
Jeśli Twoja ciężarówka zaczęła wykazywać usterki związane z wysoką emisją spalin, przełączyła się w tryb ograniczenia mocy lub ograniczenia prędkości do 20 km/h, skontaktuj się z nami – raz na zawsze rozwiążemy ten problem!

Usługa polega na przeprogramowaniu sterownika silnika w taki sposób, aby układ nie wykazywał żadnych usterek związanych z wysoką emisją spalin.
Nie używamy EMULATORÓW, a jedynie zamykanie systemu oprogramowania. Zaletą tego rozwiązania jest to, że system zachowuje pełną diagnostykę przez służby serwisowe lub kontrolne, nie wykazując przy tym żadnych usterek.

Możesz naprawić swój system w tradycyjny sposób, wymieniając części, ale nie masz gwarancji, jak długo to rozwiąże problem. Jako firma wyspecjalizowana w tego typu usługach udzielamy 3 letniej gwarancji na wykonaną usługę!

Co to jest AdBlue?
AdBlue to wodny roztwór mocznika o nominalnym stężeniu 32,5% zbierany w osobnym zbiorniku.

W zależności od modelu jego wlew znajduje się w bagażniku, pod maską lub tuż obok wlewu paliwa. W codziennym użytkowaniu kierowca nie zauważy żadnych niedogodności związanych z używaniem AdBlue. Wbrew pozorom dodatkowy czynnik nie jest dozowany do paliwa spalanego w komorach spalania. Płyn ze zbiornika trafia do katalizatora SCR zainstalowanego na drodze układu wydechowego, dlatego temperatura spalin w miejscu zamontowania katalizatora jest niezwykle istotna.

AdBlue dla rolnictwa
Częste problemy z AdBlue w maszynach rolniczych i ich naprawa
Jeśli Twój ciągnik lub maszyna rolnicza zaczęła wykazywać awarię w układzie oczyszczania spalin, przeszła w tryb awaryjnego ograniczania mocy i obrotów silnika, skontaktuj się z nami!
Problem ten rozwiązujemy przeprogramowując sterownik silnika tak, aby już nigdy więcej nie wyświetlał usterki związanej z usterką w układzie AdBlue.
Dzięki temu maszyna już nigdy nie przejdzie w tryb awaryjny i zachowa 100 procent mocy.

Możesz naprawić system w tradycyjny sposób, wymieniając części, ale nigdy nie będziesz mieć gwarancji, jak długo naprawa będzie skuteczna.
Decydując się na wykonanie usługi przez naszą firmę otrzymujesz 3 lata gwarancji!

Co to jest AdBlue?
AdBlue to wodny roztwór mocznika o nominalnym stężeniu 32,5% zbierany w osobnym zbiorniku.

W zależności od modelu jego wlew znajduje się w bagażniku, pod maską lub tuż obok wlewu paliwa. W codziennym użytkowaniu kierowca nie zauważy żadnych niedogodności związanych z używaniem AdBlue. Wbrew pozorom dodatkowy czynnik nie jest dozowany do paliwa spalanego w komorach spalania. Płyn ze zbiornika trafia do katalizatora SCR zainstalowanego na drodze układu wydechowego, dlatego temperatura spalin w miejscu zamontowania katalizatora jest niezwykle istotna.

Auta z DPF i Adblue. Zidentyfikuj i napraw najczęstsze problemy z DPF w pojazdach osobowych.
Możesz mieć problem z filtrem cząstek stałych, jeśli Twój samochód wykazuje awarię DPF, traci moc, zużywa więcej benzyny lub podnosi się poziom oleju. Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się tą sprawą!

W ramach naszego serwisu przeprogramowujemy sterownik silnika tak, aby pojazd nie wyświetlał błędów związanych z modyfikacją wykonaną po usunięciu elementu. Dzięki tej modyfikacji pojazd odzyskuje całą swoją moc, czyniąc go bardziej dynamicznym i wydajnym.
Trzyletnia gwarancja obejmuje wykonanie usługi.

Ramy Zdefiniowanego Celu (DPF)
Cząsteczki sadzy w spalinach są zbierane i spalane przez filtr cząstek stałych, który jest elementem układów wydechowych współczesnych pojazdów z silnikiem diesla. Filtry cząstek stałych istnieją od ponad 30 lat, ale dopiero w 1996 roku zaczęto ich masowo używać w samochodach. Europejskie normy czystości spalin (Euro 3, Euro 4 i wkrótce uchwalone Euro 5) są głównym czynnikiem w ich stosowaniu, ponieważ wymagają one od producentów samochodów przestrzegania ścisłych ograniczeń ilości niebezpiecznych substancji, towary mogą emitować do środowiska. Konstrukcja wewnętrzna filtra cząstek stałych do silników wysokoprężnych jest pokaźna i ma dużą całkowitą powierzchnię ścian. To wychwytuje cząstki sadzy z przepływających obok nich spalin, zapobiegając ich ucieczce do atmosfery. Programowanie i koordynacja
Ciężarówki i autobusy Scania mogą zostać przez nas wymienione i zaprogramowane w koordynatorach.
Dojedziemy do pojazdu klienta w Europie, bez względu na to, gdzie się znajduje. 7/24
Przez cały czas mamy pod ręką wielu różnych koordynatorów.
Pojazdy bez kodów immo mogą mieć również zaprogramowane przez nas współrzędne.

Do najbardziej typowych objawów awarii koordynatora należą następujące objawy:

uruchomienie samochodu jest niemożliwe z powodu nieprawidłowej koordynacji COO, rozrusznik nie reaguje, a pedał gazu nie działa.
Scania od dawna zajmuje się tym problemem, wypuszczając wadliwe wkłady COO 7.
Wiemy o problemie i mamy plan usunięcia wad w projekcie tego komponentu. Aby zagwarantować, że konsument otrzyma bardziej wydajny koordynator niż nowa, nowa płyta główna, skrupulatnie sprawdzamy każdy element na płycie głównej. Na koniec ustawiamy pamięć RAM i procesor do działania.

Gwarantujemy, że nasi koordynatorzy są wolni od wad wrodzonych przez okres jednego roku.

10 thoughts on “Jak zregenerować filtr cząstek stałych, DPF, FAP, SCR, Volżot V50

 1. silnik diesla koncernu PSA ..słynne hdi i wcześniejsze uważam że to najlepsze diesle na świcie pod wzgledem ekonomi trwłości i mocy ..nie bez powodu stosuja go aż 12 innych markach aut..

 2. mial ktos prolem z bledem poziomu plynu dpf oraz bledem czujnika poziomu plynu? Czy jak znajde informacje ile plynu jest wtryskiwane do zbiornika przy pelnym zalaniu auta to moglbym ten plyn dolac normalnie przez korek wklewu paliwa? ( blad p2585 / p2584 ) . Plyn dolaem do zbiornika ale nadal jest blad . Teraz nie wiem czy mam szukac specjalsty zeby dodal komputerem ilosc wlanego plynu , tez nie wiadomo czy to pomoze . Prosze o pomoc nie wiem co robic

 3. Węgiel to sadza:-) Sadzę (węgiel) da się wypalić tzn. jest to usuwalne. Produktem z wypalenia sadzy jest popiół który to doiero jest niespalalny i nie usuwalny z filtra DPF i mam nadzieję, że autorowi o to właśnie chodziło. Nie zgadzam się z tym, że do diagnostyki problemów z DPF wystarczy manometr z odpowiednio małą skalą w miejsce podłażenia do czujnika różnicowego – to wystarczy tylko do zdiagnozowania poprawności działania samego czujnika różnicowego i drożności przewodów do niego o czym w tym filmie nie było ani słowa a też potrafią się zapchać jednak odpowiednio wiarygodny manometr o małej skali tyle kosztuje że lepiej zamówić czujnik na podmiankę i sprawdzić wskazania z kompa. Nie zgadzam się również z tym że filtry po awarii turbo nie nadają się lub nie powinno się ich regenerować – to czysta bzdura, wielokrotnie regenerowałem DPF-y po awarii turbo do takiego stopnia, że z końca rury wydechowej kapał olej i zawsze z powodzeniem – to tylko zależy od metody "regeneracji" filtra a e sądząc z treści filmu autor preferuje metodę tzw. "na mokro" a to nie jedyne metody:-) niestety jestem chamem i nie chcę kształcić internetu ze wszystkich metod bo z tego m.in. żyje ale ponieważ obejrzałem wiele filmów autora i choć nie pierwszy raz się ze wszystkim nie zgadzam mogę podesłać na maila metody aby "zregenerować" filtr DPF przepompowany olejem czy to po awarii turbo czy awarii silnika do poziomu 2 mbar na wolnych ponieważ nie uważam że są to złe filmy a nie myli się tylko ten kto nic nie robi 🙂
  ps. suchy filtr DPF wbrew pozorom jest bardzo wytrzymały i bezawaryjny jednak aby taki był wymaga bardzo intensywnej najlepiej wielogodzinnej jazdy po "autostradach" a w mieście staje się niestety koszmarem kierowcy.
  ps2. napisu z 20:24 nawet nie komentuje bo by bo nie ma co komentować nawet gdyby volvo wstawiało do wydechu śruby i podkładki z nierdzewki czego każdy wie że nie robi a nawet jak by ktoś to robił to przy demontażu bez poprzedniej ingerencji by tak nie wyglądały.

  pozdro dla kumatych i myślących no i dla autora filmu też.

 4. Małe sprostowanie, w filtrze zbiera się sadza (czyli węgiel), a po procedurze wypalania pozostaje popiół. I to on w głównej mierze zapycha filtr cząstek stałych.
  Pozdrawiam.

 5. Witam , czy jeśli temperatura wypalania filtra Fap podczas jazdy po autostradzie 140-160km/h jest w granicy 635*C to może oznaczać brak dodatku do paliwa ?? Tz; eoyls ??

  Według komputera mam jeszcze 1300ml dodatku , ale wiadomo jak to jest ….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!