Loading…

Serwis Ad-blue - Usuwanie adblue Warszawa

Serwis Ad-blue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.
Mechanik - Kontakt
Koszt wyłączenia AdBlue

Koszt wyłączenia AdBlue👉 Zdajemy sobie sprawę, że AdBlue charakteryzuje się wysokim stopniem awaryjności, a koszt naprawy tego układu nie należy do najtańszych, jednak należy pamiętać, że usunięcie AdBlue niekoniecznie musi przynieść dobre skutki, a konsekwencje wykrycia braku podzespołu nie będą należeć do najprzyjemniejszych. Z racji nie przestrzegania norm emisji spalin może zostać nałożony na nas mandat karny, a także możemy zostać pozbawieni dowodu rejestracyjnego naszego samochodu. Warto zapamiętać, że ingerencja w sprawność układów, które są odpowiedzialne za redukcję emisji spalin jest nielegalna, a cena jaką ponieśliśmy za usunięcie AdBlue wcale nie będzie taka niska.

🔎 Link do artykułu:
https://www.filtry-dpf-fap.pl/aktualnosci/koszt-wylaczenia-adblue

BOSCH SERVICE DARIUSZ PAWLIK
numer telefonu: 725 803 803 📞
adres email: biuro@filtry-dpf-fap.pl 📬

#AdBlue​ #koszt

Wyłączenie AdBlue opinie, Wyłączenie AdBlue cena, Wyłączenie AdBlue Peugeot, Programowe wyłączanie AdBlue, Usuwanie AdBlue cena, Jak wyłączyć AdBlue Peugeot, Demontaż AdBlue, Usuwanie AdBlue Wrocław, Adblue audi a4 b9, adblue tankowanie na stacji, adblue toyota proace, adblue skoda superb, adblue jako nawóz, adblue mercedes, adblue vw, adblue audi a6 c7, tankowanie adblue audi q5, adblue bmw

Importowane z Youtube

9 thoughts on “Koszt wyłączenia AdBlue

  1. Spytajcie się ile osób miało problem z przeglądem albo z policja po wyłączeniu adblue hahaha. Gadacie głupoty i tyle. Koszt wyprogramowania 500 zł i po problemie. Myślicie że tym nagraniem wystraszycie ludzi?

  2. Wymiana pompy adblue w 308 3000-4000zl i gwarancja na rok… Śmiechu warte. Pomijam wtrysk i jeszcze jakieś inne badziewia z tym związane. Nikt by tego nie usuwał gdyby nie było z tym problemu (zamarzanie, krystalizowanie mocznika itp.)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!