Loading…

Serwis Ad-blue - Usuwanie adblue Warszawa

Serwis Ad-blue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.
Mechanik - Kontakt
Neoplan N1122 Skyliner błędna diagnoza usterki alternatora oraz szybka naprawa DAF-a 105 w Czechach

Neoplan N1122 Skyliner błędna diagnoza usterki alternatora oraz szybka naprawa DAF-a 105 w Czechach

Importowane z Youtube Naprawa Adblue Warszawa – Otrzymujemy dużą liczbę telefonów od klientów, którzy mają problemy ze swoimi systemami AdBlue. Nowoczesne komponenty do oczyszczania spalin często nie działają prawidłowo. AdBlue (wodny roztwór mocznika) to związek chemiczny stosowany w przemyśle samochodowym do oczyszczania spalin. Znajduje zastosowanie w rozkładzie tlenku azotu, który jest niebezpieczny dla środowiska. AdBlue pod wysokim ciśnieniem jest przesyłany do układu redukcji emisji spalin, który działa w tych warunkach. Podatne na awarie pompy AdBlue służą do wytworzenia wysokiego ciśnienia w układzie redukcyjnym, co przyczynia się do zmniejszenia emisji. Każdy pojazd wyposażony w urządzenie dozujące AdBlue musi być również wyposażony w zbiornik do przechowywania chemikaliów.

Każdy pojazd wyposażony w system dozowania mocznika AdBlue jest również wyposażony w zbiornik, w którym znajduje się roztwór do dozowania mocznika AdBlue.

Warsztat Mechaniki do Aut Adblue, Elektryki + Diesel, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników aut, motocyklowych i sprzętów budowlanych.

Serwis Adblue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.

W NASZEJ OFERCIE SĄ USŁUGI NAPRAWCZE:

AdBlue jest napompowane do max.

Systemy AdBlue są wykorzystywane w różnych aplikacjach.

Pompy AdBlue często ulegają awarii w wyniku zablokowania rur. Mocznik nie może zostać wypchnięty z pompy, ponieważ często jest to niemożliwe.

Samochody osobowe AdBlue

Problemy z AdBlue, które często występują w pojazdach osobowych, oraz sposoby ich rozwiązywania

Jeśli Twój samochód zaczął wyświetlać usterkę związaną z nadmierną emisją spalin, wszedł w tryb ograniczenia mocy lub poinformował Cię, że pozostało Ci wiele godzin do ostatniego uruchomienia pojazdu, skontaktuj się z nami, a rozwiążemy problem raz na zawsze !

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem pozwalającym na trafne i sprawne usuwanie usterek związanych z technologiami AdBlue oraz DPF (filtrami cząstek stałych).

Do świadczenia tej usługi konieczne jest przeprogramowanie sterownika silnika w taki sposób, aby układ nie wyświetlał żadnych problemów związanych z nadmierną emisją spalin.

Zamiast programów emulujących używane jest tylko zamknięcie systemu oprogramowania. Stosowanie tego podejścia jest korzystne, ponieważ pozwala systemowi zachować pełną diagnostykę przez usługi serwisowe lub kontrolne, nie wykazując przy tym żadnych wad.

Możliwe jest naprawienie systemu w staromodny sposób poprzez zmianę komponentów, ale nie ma pewności, że rozwiąże to problem w dającej się przewidzieć przyszłości. Ze względu na nasze doświadczenie w tej dziedzinie udzielamy 3-letniej gwarancji na wszystkie nasze usługi!

Czym dokładnie jest AdBlue?

AdBlue to wodny roztwór mocznika o nominalnym stężeniu 32,5%, który jest gromadzony w oddzielnym zbiorniku od reszty paliwa.

W niektórych modelach wlew benzyny znajduje się w bagażniku, pod maską lub tuż obok wlewu paliwa, w zależności od modelu. Kierowca nie będzie doświadczał żadnych kłopotów w wyniku stosowania AdBlue w normalnych sytuacjach podczas jazdy. Mogłoby się wydawać, że dodatkowy składnik jest dozowany do paliwa spalanego w komorach spalania, ale tak nie jest. Płyn ze zbiornika kierowany jest do katalizatora SCR zamontowanego na ścieżce układu wydechowego; w konsekwencji temperatura spalin w momencie instalacji katalizatora jest bardzo znacząca.

Ciężarówka z AdBlue – Naprawa
Częste problemy z AdBlue w samochodach ciężarowych i ich naprawa
Jeśli Twoja ciężarówka zaczęła wykazywać usterki związane z wysoką emisją spalin, przełączyła się w tryb ograniczenia mocy lub ograniczenia prędkości do 20 km/h, skontaktuj się z nami – raz na zawsze rozwiążemy ten problem!

Usługa polega na przeprogramowaniu sterownika silnika w taki sposób, aby układ nie wykazywał żadnych usterek związanych z wysoką emisją spalin.
Nie używamy EMULATORÓW, a jedynie zamykanie systemu oprogramowania. Zaletą tego rozwiązania jest to, że system zachowuje pełną diagnostykę przez służby serwisowe lub kontrolne, nie wykazując przy tym żadnych usterek.

Możesz naprawić swój system w tradycyjny sposób, wymieniając części, ale nie masz gwarancji, jak długo to rozwiąże problem. Jako firma wyspecjalizowana w tego typu usługach udzielamy 3 letniej gwarancji na wykonaną usługę!

Co to jest AdBlue?
AdBlue to wodny roztwór mocznika o nominalnym stężeniu 32,5% zbierany w osobnym zbiorniku.

W zależności od modelu jego wlew znajduje się w bagażniku, pod maską lub tuż obok wlewu paliwa. W codziennym użytkowaniu kierowca nie zauważy żadnych niedogodności związanych z używaniem AdBlue. Wbrew pozorom dodatkowy czynnik nie jest dozowany do paliwa spalanego w komorach spalania. Płyn ze zbiornika trafia do katalizatora SCR zainstalowanego na drodze układu wydechowego, dlatego temperatura spalin w miejscu zamontowania katalizatora jest niezwykle istotna.

AdBlue dla rolnictwa
Częste problemy z AdBlue w maszynach rolniczych i ich naprawa
Jeśli Twój ciągnik lub maszyna rolnicza zaczęła wykazywać awarię w układzie oczyszczania spalin, przeszła w tryb awaryjnego ograniczania mocy i obrotów silnika, skontaktuj się z nami!
Problem ten rozwiązujemy przeprogramowując sterownik silnika tak, aby już nigdy więcej nie wyświetlał usterki związanej z usterką w układzie AdBlue.
Dzięki temu maszyna już nigdy nie przejdzie w tryb awaryjny i zachowa 100 procent mocy.

Możesz naprawić system w tradycyjny sposób, wymieniając części, ale nigdy nie będziesz mieć gwarancji, jak długo naprawa będzie skuteczna.
Decydując się na wykonanie usługi przez naszą firmę otrzymujesz 3 lata gwarancji!

Co to jest AdBlue?
AdBlue to wodny roztwór mocznika o nominalnym stężeniu 32,5% zbierany w osobnym zbiorniku.

W zależności od modelu jego wlew znajduje się w bagażniku, pod maską lub tuż obok wlewu paliwa. W codziennym użytkowaniu kierowca nie zauważy żadnych niedogodności związanych z używaniem AdBlue. Wbrew pozorom dodatkowy czynnik nie jest dozowany do paliwa spalanego w komorach spalania. Płyn ze zbiornika trafia do katalizatora SCR zainstalowanego na drodze układu wydechowego, dlatego temperatura spalin w miejscu zamontowania katalizatora jest niezwykle istotna.

Auta z DPF i Adblue. Zidentyfikuj i napraw najczęstsze problemy z DPF w pojazdach osobowych.
Możesz mieć problem z filtrem cząstek stałych, jeśli Twój samochód wykazuje awarię DPF, traci moc, zużywa więcej benzyny lub podnosi się poziom oleju. Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się tą sprawą!

W ramach naszego serwisu przeprogramowujemy sterownik silnika tak, aby pojazd nie wyświetlał błędów związanych z modyfikacją wykonaną po usunięciu elementu. Dzięki tej modyfikacji pojazd odzyskuje całą swoją moc, czyniąc go bardziej dynamicznym i wydajnym.
Trzyletnia gwarancja obejmuje wykonanie usługi.

Ramy Zdefiniowanego Celu (DPF)
Cząsteczki sadzy w spalinach są zbierane i spalane przez filtr cząstek stałych, który jest elementem układów wydechowych współczesnych pojazdów z silnikiem diesla. Filtry cząstek stałych istnieją od ponad 30 lat, ale dopiero w 1996 roku zaczęto ich masowo używać w samochodach. Europejskie normy czystości spalin (Euro 3, Euro 4 i wkrótce uchwalone Euro 5) są głównym czynnikiem w ich stosowaniu, ponieważ wymagają one od producentów samochodów przestrzegania ścisłych ograniczeń ilości niebezpiecznych substancji, towary mogą emitować do środowiska. Konstrukcja wewnętrzna filtra cząstek stałych do silników wysokoprężnych jest pokaźna i ma dużą całkowitą powierzchnię ścian. To wychwytuje cząstki sadzy z przepływających obok nich spalin, zapobiegając ich ucieczce do atmosfery. Programowanie i koordynacja
Ciężarówki i autobusy Scania mogą zostać przez nas wymienione i zaprogramowane w koordynatorach.
Dojedziemy do pojazdu klienta w Europie, bez względu na to, gdzie się znajduje. 7/24
Przez cały czas mamy pod ręką wielu różnych koordynatorów.
Pojazdy bez kodów immo mogą mieć również zaprogramowane przez nas współrzędne.

Do najbardziej typowych objawów awarii koordynatora należą następujące objawy:

uruchomienie samochodu jest niemożliwe z powodu nieprawidłowej koordynacji COO, rozrusznik nie reaguje, a pedał gazu nie działa.
Scania od dawna zajmuje się tym problemem, wypuszczając wadliwe wkłady COO 7.
Wiemy o problemie i mamy plan usunięcia wad w projekcie tego komponentu. Aby zagwarantować, że konsument otrzyma bardziej wydajny koordynator niż nowa, nowa płyta główna, skrupulatnie sprawdzamy każdy element na płycie głównej. Na koniec ustawiamy pamięć RAM i procesor do działania.

Gwarantujemy, że nasi koordynatorzy są wolni od wad wrodzonych przez okres jednego roku.

43 thoughts on “Neoplan N1122 Skyliner błędna diagnoza usterki alternatora oraz szybka naprawa DAF-a 105 w Czechach

 1. Szanowny Panie. Oglądam pańskie filmiki, bo sprawia mi przyjemność oglądanie Waszej ciężkiej pracy. Pańskie poglądy polityczne mnie nie interesują. Ja oglądam TVN i sprawia mi to przyjemność. Polacy są wystarczająco podzieleni. Proszę stworzyć kanał o TVNie i zobaczymy ilu zwolenników Pan zyska na drogach.
  Pozdrawiam

 2. p.Darku na naprawy nie można jeżdzić samemu zwłaszcza daleko, potrzebny jest koniecznie aystent-pomocnik który potrzyna kamerę ,poda klucze, poprowadzi auto podczas dojazdu do klienta. Szybko się Pan wykończy tą robotą i kto będzie robił takie fajne filmy.

 3. Generalnie zasada jest prosta, jesli cos naprawiam to nie polegam na czyis diagnozach tylko sam to robie, bo pozniej wychodza takie kwiatki. Ttm bardziej ze w tym konkretnym przypadku wystarczylo odpalic motor i osluchac by zaoszczedzic czas. Ale kanal naprawde swietny, powiedzial bym ze za duzo spedzam tu czasu 🤫

 4. W latach 1976 – 79 byłem oddelegowany z samochodem osobowym Fiat 125p do Zarządu Budownictwa Mieszkaniowego "Huty Katowice" i wtedy też popełniłem błąd zlecając od razu w SO w Katowicach na ul. Roździeńskiego wymianę alternatora. Po wymianie okazało się, że dalej paliło jeden bezpiecznik a przyczyną było nie alternator lecz zwarcie przewodów włącznika światła wstecznego biegu przy skrzyni biegów. Trzeba było zlecić diagnozę SO a nie decydować samemu. SO zrobiła co im po prostu zleciłem i tyle. Pozdrawiam Was chłopy….

 5. nie jestem mechanikiem, ale uwielbiam oglądać jak i co naprawiasz. Po prostu wciągające – jak gwiezdne wojny w latach osiemdziesiątych. Szacun Stary, chciałbym z Tobą w niedzielę, przy piwku albo ciasteczkach 🙂 naprawiać cokolwiek. :))) Moze byc moje CDTI 😉 żarcik – ono jest w idealnym stanie.

 6. 31:03 niewiem czy szanowny pan zdaje sobie sprawe co znajduje sie za plecami na pace za fotelami , otusz te naklejki (niewszystkie) zawieraja duzo symboli satanistycznych , okultystycznych , anarchistycznych i masońskich jak m.in .
  1 Krzyż Nerona, pacyfka, krzyż złamany, noga kurza – okultystyczny symbol propagowany jako emblemat ruchów pacyfistycznych. Złamany krzyż, ale bez okręgu, symbol walki z chrześcijaństwem. W okultyzmie oznaka upadku chrześcijaństwa, pogański znak czarnej magii, do którego nawiązywało hitlerowskie SS. W satanizmie znak używany podczas czarnych mszy.  2 Ying -Yang – (poprawnie YIN-yang ) symbol pochodzący z antycznej filozofii chińskiej wyrażający swoistą koncepcję rzeczywistości. W  uproszczeniu przedstawia równowagę między przeciwnościami. Koncepcja sprzeczna z przesłaniem chrześcijaństwa. Niebezpieczna sekta New Age uznałą go za swój sztandarowy symbol, nawiązuje do niego w swojej nauce . 3 trzy szustki na dloni wyrazone palcami symbol liczby szatana w srodku jeszcze oko masońskie . Ja nie lubie drapac sie po czyjis jajach ale widze na pana i chyba ojca tez szyji lancuszek z medalikiem badz krzyzem i smie twierdzic ze to sie gryzie wiec jakby pan szanowny mogl zakryc te naklejki jakims plakatem to mysle ze nie tylko moje ale i inne i panskie przekonania religijne nie beda obrazane .

 7. Darek no nie jezdzic obserwowac taka rada, tylko moim zdaniem objechac co musi bo twierdzisz ze wytrzyma….a przy pierwszej lepszej okazji wymienic, czyli po trasie czy na bazie co na jedno wychodzi.

 8. Heja. Znajdź sobie czapkę z froty. Ewentualnie zamów u jakieś krawcowej. Zmoczysz taką czapkę zimną wodą i założysz na głowę w upał… poprawa komfortu pracy o 200 procent. Doświadczyłem tego ale prostą metodą z użyciem ręcznika. Tak mnie te paski zdziwiły, bo wyglądało że są słabo naciągnięte.

 9. Serwus!
  Ludzie to jeden z najbardziej wymagających towarów do przewożenia.
  Wiadomo nie ma też co upraszczać. Miło wspominam pewne wycieczki, ekipa ogarnięta, ale potrafią się tacy delikwenci trafić że masz dzień, tydzień takiego wnerwa…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!