Loading…

Serwis Ad-blue - Usuwanie adblue Warszawa

Serwis Ad-blue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.
Mechanik - Kontakt
Projekt ALIEN Oszczędność Czasu i Paliwa Wywiad Twórcy Rozruch Maszyny i Pierwszy Test

Projekt ALIEN Oszczędność Czasu i Paliwa Wywiad Twórcy Rozruch Maszyny i Pierwszy TestDeep Tieep
Wykonawca
Mallancia
Dostępny w YouTube na podstawie licencji udzielonej przez
TuneCore (w imieniu wytwórni Mallancia); Muserk Rights Management i inne stowarzyszenia zajmujące się prawami do muzyki (1)

kontakt EdiFarmer@onet.pl

FB- https://www.facebook.com/edi.joki .

Importowane z Youtube Naprawa Adblue Warszawa – Otrzymujemy dużą liczbę telefonów od klientów, którzy mają problemy ze swoimi systemami AdBlue. Nowoczesne komponenty do oczyszczania spalin często nie działają prawidłowo. AdBlue (wodny roztwór mocznika) to związek chemiczny stosowany w przemyśle samochodowym do oczyszczania spalin. Znajduje zastosowanie w rozkładzie tlenku azotu, który jest niebezpieczny dla środowiska. AdBlue pod wysokim ciśnieniem jest przesyłany do układu redukcji emisji spalin, który działa w tych warunkach. Podatne na awarie pompy AdBlue służą do wytworzenia wysokiego ciśnienia w układzie redukcyjnym, co przyczynia się do zmniejszenia emisji. Każdy pojazd wyposażony w urządzenie dozujące AdBlue musi być również wyposażony w zbiornik do przechowywania chemikaliów.

Każdy pojazd wyposażony w system dozowania mocznika AdBlue jest również wyposażony w zbiornik, w którym znajduje się roztwór do dozowania mocznika AdBlue.

Warsztat Mechaniki do Aut Adblue, Elektryki + Diesel, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników aut, motocyklowych i sprzętów budowlanych.

Serwis Adblue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.

W NASZEJ OFERCIE SĄ USŁUGI NAPRAWCZE:

AdBlue jest napompowane do max.

Systemy AdBlue są wykorzystywane w różnych aplikacjach.

Pompy AdBlue często ulegają awarii w wyniku zablokowania rur. Mocznik nie może zostać wypchnięty z pompy, ponieważ często jest to niemożliwe.

Samochody osobowe AdBlue

Problemy z AdBlue, które często występują w pojazdach osobowych, oraz sposoby ich rozwiązywania

Jeśli Twój samochód zaczął wyświetlać usterkę związaną z nadmierną emisją spalin, wszedł w tryb ograniczenia mocy lub poinformował Cię, że pozostało Ci wiele godzin do ostatniego uruchomienia pojazdu, skontaktuj się z nami, a rozwiążemy problem raz na zawsze !

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem pozwalającym na trafne i sprawne usuwanie usterek związanych z technologiami AdBlue oraz DPF (filtrami cząstek stałych).

Do świadczenia tej usługi konieczne jest przeprogramowanie sterownika silnika w taki sposób, aby układ nie wyświetlał żadnych problemów związanych z nadmierną emisją spalin.

Zamiast programów emulujących używane jest tylko zamknięcie systemu oprogramowania. Stosowanie tego podejścia jest korzystne, ponieważ pozwala systemowi zachować pełną diagnostykę przez usługi serwisowe lub kontrolne, nie wykazując przy tym żadnych wad.

Możliwe jest naprawienie systemu w staromodny sposób poprzez zmianę komponentów, ale nie ma pewności, że rozwiąże to problem w dającej się przewidzieć przyszłości. Ze względu na nasze doświadczenie w tej dziedzinie udzielamy 3-letniej gwarancji na wszystkie nasze usługi!

Kasowanie inspekcji adblue – naprawa oraz serwis sterownika AdBlue SCR w samochodach Mercedes, Audi, Porche oraz innych + … Możliwość kasowania błędów z komputera przez kierowcę Volvo lub Renault

Układy AdBlue i SCR są wyłączone we wszystkich pojazdach produkowanych przez naszą firmę już od dwóch lat.
W ciągu ostatnich dwóch lat wdrożono setki gadżetów, które dobrze sobie radzą.

Naprawy systemu Adblue były drogie, ale nasi klienci byli w stanie pozbyć się ich problemów.

Co powoduje nieprawidłowe działanie systemu AdBlue?

Ograniczenia ilości energii, którą można wykorzystać

Zepsuty mechanizm powoduje, że samochód zużywa do 40 litrów benzyny na 100 kilometrów.

W drodze do basenu DE można spodziewać się 28-30 l/100 przy wadze 20 ton. Prosta trasa na autostradę. Zakładając, że wystąpił problem z systemem SCR. Zużycie paliwa przez pojazd wzrośnie do 34-36 litrów na 100 kilometrów. Właściciele i kierowcy, którzy nie mogą wjechać na wzgórze św. Anny, mają koszmar z powodu zmniejszonej rentowności frachtu spowodowanej tego rodzaju spalaniem.

MIGA IKONA DYM LUB SILNIKA

Często przedstawiany błąd systemowy.

BRAK OZNACZENIA DOSTĘPNOŚCI POZIOMU ​​CIECZY

Czujnik Nox jest uszkodzony.

Od 1400-2000 zł netto można dokupić czujnik zamienny (to więcej niż koszt emulatora)

Grzałki i czujniki, które nie działały prawidłowo

POMPA ADBLUE JEST USZKODZONA.

Do wymiany pompy potrzeba około 3 000-4 000 zł (zwykle okazuje się, że nie tylko pompa jest uszkodzona i dodajemy dodatkowe pieniądze na naprawę)

URAE ADBLUE 7.

Adblue kosztuje około 400-500 zł miesięcznie za jeden pojazd, jednak może się to znacznie różnić w zależności od pracy, którą wykonujemy i miejsca tankowania, więc rzeczywisty koszt może być niższy lub wyższy. Możemy kupić 4-letniego TGX w ciągu dwóch lat do Adblue, który wydmuchujemy wydech, jeśli przyjmiemy tę wartość dla floty dziesięciu samochodów. Nie flota 50-60 pojazdów, na którą za trzy miesiące dostaniemy kolejny traktor.

Dzięki naszym emulatorom nie będziemy musieli się martwić o takie problemy, a dzięki temu będziemy mogli zaoszczędzić pieniądze.

W zależności od pojazdu oferowane przez nas gadżety są produkowane w Polsce lub w UE. CHIŃSKI SPRZĘT NIE JEST U NAS DOSTĘPNY!

Po prostu dlatego, że dobrze znamy się na logistyce transportu, rozumiemy znaczenie bezawaryjnego sprzętu i krótkiej szansy na naprawę. Trudność z chińskimi gadżetami polega na tym, że nie ma możliwości sprawdzenia, czy będą działać i jak długo będą działać.

Kilka osób może poradzić sobie z niebezpieczeństwem awarii pojazdu w drodze powrotnej z Barcelony przy zmniejszonej mocy (czytaj: wyższe zużycie paliwa), mając nadzieję, że uda im się rozładować i uniknąć kary za spóźnienie, podczas gdy większość z nas po prostu nie może . Nie musisz się denerwować ani kierowcami.

Urządzenia emulujące system ADBLUE mogą działać lub działać w dowolnym momencie i mogą naśladować dowolną część systemu.

System MAN (interfejs człowiek-maszyna) Kasowanie inspekcji adblue w samochodach osobowych i ciężarowych, nasza firma specjalizuje się w Systemach Adblue w Warszawie.

DAF

IVECO

REALULT

VOLVO

SCANIA

PUDEŁKO EURO 5 W CAŁOŚCI

Nie ma znaczenia, czy masz instrukcję, czy nie.

Norma Euro 6

CZŁOWIEK

DAF

VOLVO

RENAULT

Poziom płynu można również regulować na wyświetlaczu.

wskaźniki

Urządzenie będzie testowane przez dwa tygodnie lub miesiące. W razie potrzeby dostosujemy się. Nie kupujesz „kota w torbie”, ale mamy inne opcje.

Poza symulacją Adblue pełni również funkcję komputera serwisowego, pozwalając kierowcy w każdej chwili usunąć ewentualne usterki, np. „po jeździe na łóżku”.

Nawet bez emulatora mamy te same narzędzia do usuwania błędów.

Gumkę można podłączyć do portu OBD i wpiąć na dwie minuty, po czym rozpocznie samoczynne kasowanie usterek z diodą kontrolną.

Chcemy wiedzieć, jak poszło –

Nie musisz prosić znajomego ani chodzić do biblioteki, aby to zrobić.

Programowe odcięcie zasilania to modyfikacja oryginalnej usługi.

tryb awaryjny pojazdu nie jest automatycznie aktywowany przez kontroler.

Maksymalna moc i prędkość są przez to ograniczone. Przeprogramowany

Obowiązkiem kierowcy jest upewnienie się, że system jest wolny od błędów i nie przeszkadza

Maksymalna prędkość samochodu. Za pomocą naszego oprogramowania ustaw system AdBlue na czas nieokreślony. Kasowanie inspekcji adblue w samochodach osobowych i ciężarowych, nasza firma specjalizuje się w Systemach Adblue w Warszawie.

Dozowałem płyn, ale na desce rozdzielczej pojazdu nie ma błędów

Dostarczamy oprogramowanie systemu Adblue wyłączające dla samochodów osobowych. Natychmiast po zabiegu moduł SCR nie będzie się już aktywował, a samochód nie będzie już używał płynu. Sugerowane jest również wyłączenie filtra cząstek dpf/fap podczas korzystania z niektórych marek Adblue.

Istnieje możliwość wyłączenia adblue scr w samochodach firm takich jak BMW i Volkswagen oraz tych produkowanych przez Citroen i Audi (w tym duże autobusy takie jak Ford Transit).

Złącze diagnostyczne OBD służy do bezpiecznego usuwania adblue scr, a technika różni się w zależności od typu.

Na przykład podczas usuwania adblue z BMW, oprócz aplikacji dezaktywującej funkcję sterownika silnika, należy dodatkowo odłączyć sterownik AdBlue.

Natomiast w Fordach takich jak Ranger wystarczy zresetować zawartość ablue na komputerze serwisowym i nie trzeba odłączać sterownika SCR.

Np. w markach Citroen i Peugeot sytuacja jest zupełnie inna, bo tutaj oprócz ściągnięcia programu z wyłączoną obsługą adblue scr trzeba też odłączyć odpowiednie bezpieczniki.

Wyłączenie obsługi katalitycznej scr to bułka z masłem, jeśli polegasz na naszej wiedzy i zrozumieniu.

Jeśli masz problemy z adblue scr swojego samochodu, skontaktuj się z nami.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Kasowanie inspekcji adblue w samochodach osobowych i ciężarowych, nasza firma specjalizuje się w Systemach Adblue w Warszawie.

Usługa objęta jest 24-miesięczną gwarancją w przypadku wystawienia faktury lub paragonu.

Usuń adblue z ciężarówek i sprzętu rolniczego za pomocą naszego serwisu.

Ze względu na wadliwie działający system dozowania mocznika, po zakończeniu pracy pojazd nie wejdzie już w tryb awaryjny. Usługa obejmuje instalację konkretnego systemu podobnego do SCR w Twojej maszynie. Ta procedura jest całkowicie wolna od ryzyka, nawet dla elementów elektrycznych pojazdu.

W niektórych przypadkach, nawet jeśli czujnik NoX lub pompa są zepsute, emulator adblue nadal będzie działał poprawnie. Przekazywanie informacji do komputera samochodu jest jego podstawową funkcją.

Zrobione właśnie tutaj. Opieramy się na naszej wiedzy i sprawdzonych technikach. Nie używamy tutaj podróbek wyprodukowanych w Chinach. Serwis naszej firmy to gwarancja pomyślnego rozwiązania problemu AdBlue.

Do wyłączenia Adblue potrzeba około 40-60 minut. Po dokonaniu wcześniejszych przygotowań możliwe jest udanie się do lokalizacji klienta.

Na podstawie faktury udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na emulator.

Nasze emulatory są kompatybilne z następującymi producentami:

Iveco

volvo

renault

scania

luksusowy producent samochodów Mercedes (bosch, hilite)

Gdy wystąpi awaria (wszystkie pompy również Grundfos)

SERWIS I NAPRAWA ADBLUE W WARSZAWIE.

Transport publiczny, np. autobusy (Solbus, Solaris, MAZ, Volvo, Scania i inne)

Sprzęt dla gospodarstwa (ciągniki i kombajny) Serwis Adblue diagnostyka, naprawa, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie tanio.

Używamy wysokiej jakości emulatorów polskiej produkcji. Każde miejsce montażu objęte jest tą samą gwarancją i serwisem. Kasowanie inspekcji adblue w samochodach osobowych i ciężarowych, nasza firma specjalizuje się w Systemach Adblue w Warszawie.

44 thoughts on “Projekt ALIEN Oszczędność Czasu i Paliwa Wywiad Twórcy Rozruch Maszyny i Pierwszy Test

 1. //————————————————-

  Zasady 5S nawiązują do filozofii postępowania Japończyków w życiu codziennym[1]. Jako narzędzie 5S zaczęło być wdrażane w japońskich firmach po II wojnie światowej[2].

  Poza Japonią 5S spopularyzowali w latach 90. XX wieku Takashi Osada i Hiryouki Hirano[3].

  Nazwa „5S” pochodzi od pierwszych liter pięciu japońskich słów opisujących jego poszczególne elementy[4]. W japońskich przedsiębiorstwach liczba „S” mogła jednak odbiegać od tradycyjnego pięcioelementowego modelu, co zależało od stopnia zaawansowania wdrożenia tego narzędzia lub celów organizacji[5]. Dla przykładu w Toyota Motor Company, w której opracowano System Produkcyjny Toyoty, 5S było pierwotnie stosowane jako 4S (bez piątego „S”, tj. samodyscypliny)[6].

  https://pl.wikipedia.org/wiki/5S

  5S

  Selekcja – usunięcie niepotrzebnych przedmiotów z miejsca pracy,

  Systematyka – ułożenie pozostałych przedmiotów, aby ułatwiały codzienną pracę,

  Sprzątanie – wprowadzenie czystości i sprawności technicznej przedmiotów, urządzeń i miejsca pracy,

  Standaryzacja – wprowadzenie zasad utrzymania czystości miejsca pracy i sprawności technicznej przedmiotów, urządzeń oraz ułożenia narzędzi potrzebnych do pracy,

  Samodyscyplina – utrzymanie uzyskanego stanu w poprzednich 4 etapach.
  //—————————————————————————————————————————-

  WIELKIE SPRZĄTANIE GOSPODARSTWA #01

  https://www.youtube.com/watch?v=rWr0p8ScJao&t=960s

  WIELKIE SPRZĄTANIE GOSPODARSTWA #02

  https://www.youtube.com/watch?v=9fs0q-665P4&t=613s

  WIELKIE SPRZĄTANIE GOSPODARSTWA #03

  https://www.youtube.com/watch?v=jfrKpTWnN6U&t=1s

  WIELKIE SPRZĄTANIE GOSPODARSTWA #04

  https://www.youtube.com/watch?v=KsdAtDgRomA&t=2119s

  WIELKIE SPRZĄTANIE GOSPODARSTWA #05

  https://www.youtube.com/watch?v=UpeRT5NRzMo&t=1s

  WIELKIE SPRZĄTANIE GOSPODARSTWA #06

  https://www.youtube.com/watch?v=WTEvAWYLMWw

  WIELKIE SPRZĄTANIE GOSPODARSTWA #07

  https://www.youtube.com/watch?v=DstOeiZOiDI

  WIELKIE SPRZĄTANIE GOSPODARSTWA #08

  https://www.youtube.com/watch?v=u2afnJ5jzSM

  WIELKIE SPRZĄTANIE GOSPODARSTWA #09

  https://www.youtube.com/watch?v=5Q3qC_wvzFQ

  —————————————————————————

 2. —————————————————————————

  Poznaj 10 zasad Kaizen i stosuj je każdego dnia.

  1. Problemy stwarzają możliwości. Szukaj ich.

  2. Bierz pomysły od wszystkich. Czego mogę nauczyć się od osoby, z którą rozmawiam?

  3. Myśl nad rozwiązaniami możliwymi do wdrożenia, nie nad problemem. Jakie może być możliwie najlepsze rozwiązanie tej sytuacji dla mnie?

  4. Odrzucaj ustalony stan rzeczy. Jak można zrobić to lepiej?

  5. Rozwiązuj problemy w grupie. Pytaj każdego, jak rozwiązałby Twój problem?

  6. Stale pytaj i bądź dociekliwy. Jak można to ulepszyć? Jak można to usprawnić?

  7. Wybieraj proste rozwiązania, nie czekaj na te idealne.

  8. Użyj sprytu zamiast pieniędzy.

  9. Pomyłki koryguj na bieżąco.

  10. Ulepszanie nie ma końca – Kaizen nigdy się nie kończy. Każdego dnia staraj się być lepszym od siebie wczoraj.

  LNS: Doskonalenie 10 zasad KAIZEN

  https://www.youtube.com/watch?v=6RW4NkGrSU4

  2 Second Lean – Polish audiobook (2 Sekundowy Lean – Wersja polska)

  https://www.youtube.com/watch?v=iIqVQTEWB4o

  —————————————————————————

 3. Ani zaorane ani posiane, przerost formy nad treścią. Według mnie działa na ciągnik zbyt dużo przeciążeń bocznych, ta sekcja wysiewająca jakiegoś dużego oporu nie stawia ale patrząc na długość dźwigni w tym przypadku ramienia (wahacza jak kto tam sobie to zwie) siła robi się konkretna. Sam bym u siebie czegoś takiego nie zastosował, wolałabym kupić strip-till np. Mzuri bądź Claydon niż przedstawiony w filmie kawał grata, fajnie że ktoś to zrobił, reszta może sobie popatrzeć i ocenić, ale raczej seryjna produkcja to zły pomysł…

 4. Miałem wał obracalny na przedni tuz do orki. Dobrze robił robotę. Wielki minus że bardzo szybko wybiły się sworznie w ramionach tuza. Wykonałem i testowałem. Ostatecznie Zrezygnowałem z tego projektu.

 5. Wszysko fajnie ale to rozwiązanie generuje duże boczne naprężenia na traktor które mogą powodować pękanie śrób od TUZ a nawet miski nośnej ale życzę powodzenia w rozwoju tego sprzętu 👍👏

 6. Maszyna ma potencjał, sam bym chciał zobaczyć jak pracuje na polu, na filmach widać było że maszyna pracowała na prostych równych polach, ciekawe jak z górami i pochylymi polami. Pozdro i czekam na filmy z testów

 7. Może jakiś GPS aby zarządzał maszyną, można było by się skupić na orce a GPS sterował by szerokością siewu aby nie było omijaków, ciekawa maszyna owocnych testów.

 8. Czapki z Głów dla konstruktora 🙂 Edi Podlicz tak faktycznie ile DF Pali z maszyną ALIEN i ile robisz faktycznie mniej prac dzięki tej maszynie no i ile by zostawało dzięki temu w kieszeni ? Wstępnie mówisz że 3 zabiegi mniej to na 100 hektarach może zostać fajna sumka w kieszeni …Co do całego projektu myślę że to maszyna na duże gospo do tego z fajnymi prostymi polami ..Czas pokaże co z tego wyjdzie

 9. Sorry, ale to się nie sprawdzi. Kverneland produkował siewniki do zaczepienia za pługiem ale się to nie przyjęło. Po pierwsze przydałaby się jakaś konkretna sekcja uprawowa, po drugie na łukach będą nakładki i omijaki (moim zdaniem przypomnę) problemy przy obsiewaniu słupów pominę, bo trochę można się pomęczyć. Jednak kibicuje gościowi, bo wygląda na porządnego 👌

Dodaj komentarz

Zadzwoń!