Loading…

Serwis Ad-blue - Usuwanie adblue Warszawa

Serwis Ad-blue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.
Mechanik - Kontakt

27 thoughts on “Renault Midlum całkowicie mnie zaskoczyło ! Takiej usterki nie przewidziałby żaden mechanik …. :)

 1. W momencie, kiedy zobaczyłem tego kota wypadającego z rury dolotowej – byłem już absolutnie pewien. Ta dziura w puszce filtra powietrza, opis kopcenia i braku wkręcania na obroty – jak byk szmata w dolocie! A skąd to wiem? otóż mój były szef tak się pozbył starego Forda Transita. Brak mocy, dym z rury, mechaniki rozkładały ręce. Sprzedał za bezcen a na drugi dzień nowy właściciel zadzwonił i podziękował za dobrą maszynę, tylko szmatę z dolotu wyciągnął 😀 Tak mi w pamięci to utknęło, że to była pierwsza myśl, szczególnie że tą rurę to zassało na amen – ależ tam musiało być podciśnienie, chciałbym mieć taki odkurzacz 😀
  Dobre filmy robisz – super się ogląda 🙂

 2. Może Pan mi napisać jak Pan rozwiązał sprawę z mikrofonem? Jakość dźwięku zawsze świetna nawet jak Pan jest daleko od kamerki…to jakiś zestaw bezprzewodowy?

  I ten klucz Milwaukee…świetny! Co to za model?

 3. 😂 Tą dziurę i brak tlenu skojarzyłem z kotem, dobrze, że to była tylko szmata. Szwagrowi na wentylator chłodnicy wlazł zimą kot zagrzać tyłek, ogoliło kota i łopatki wiatraka. Kot przeżył ale z ubytkami w galotach.
  Te naprawy ogląda się jak dobry kryminał. 👍

 4. Od razu powinieneś wpaść na to ze przytkało albo interkoler albo jakiś dolot powietrza bo po zajrzeniu do filtra o tym wspomniałeś.
  Ale nie robi błędów ten, co nic nie robi. Dobra robota .

 5. Bardzo dobrze ze zainwestowałeś w mikrofon, wcześniej było bardzo słabo, raz ciszej raz głośniej, teraz rewelacja:) Z daleka ujęcia, bardzo dobrze słychać. Tak trzymaj.

 6. Mam tak samo.
  ,,Krzywo obciąłeś te deski."
  Specjalnie tak ucinałem ojciec żeby ci łatwiej wciskać było do ścianki.
  😉

  Nie ma to jak naprawa w trasie.
  To zatkaj czymś.
  No i dawaj starą koszulkę.
  Dobrze, że gipsu nie mieli pod ręką. 😂

 7. Witam nie którzy mechanicy lub serwisanci mają naprawdę różnie pomysły żeby cos załatać lub naprawić a nie zrobić raz a dobrze a zarobić na niczym ale żeby zadziałało hee a kierowcom mówi panie jest dobrze pojedzie jak nowy salonu pozdrawiam dobrych ekip

 8. Kierowca przyczajony tygrys, ukryty smok. Powinien od razu zakomunikować, panie onuce mi wciągło. To są właśnie polscy Janusze biznesu. Zatkać szmatką. Tylko słomą z butów sie zatyka. Słomę zmieli.

 9. Wiesz, jak w informatyce nazywają użytkowników komputerów? UŻYSZKODNIK. Najczęstszą przyczyną awarii komputera, jest ZALANIE KAWĄ.
  Miałeś szczęście, że Twój użyszkodnik w końcu powiedział, bo to nieczęste. 😝

Dodaj komentarz

Zadzwoń!