Loading…

Serwis Ad-blue - Usuwanie adblue Warszawa

Serwis Ad-blue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.
Mechanik - Kontakt
The Secret Volvo Doesn't Want You to Know About Their New Cars

The Secret Volvo Doesn't Want You to Know About Their New CarsNew Volvo car review. The Secret Volvo Doesn’t Want You to Know About Their New Cars, Made in China, DIY and car review with Scotty Kilmer. Are Volvos made in China? What is made in China? Are Volvos reliable? Are Volvos good cars? Are Volvos expensive to maintain? What cars are made in China now. Are Volvos made in the USA. Buying a new Volvo car. Buying a Volvo. Should I buy a Volvo? Car Advice. DIY car repair with Scotty Kilmer, an auto mechanic for the last 50 years.

Thanks for watching!

⬇️Scotty’s Top DIY Tools:
1. Bluetooth Scan Tool: http://amzn.to/2nfvmaD
2. Cheap Scan Tool: https://amzn.to/2D8Tvae
3. Professional Socket Set: http://amzn.to/2Bzmccg
4. Wrench Set: http://amzn.to/2kmBaOU
5. No Charging Required Car Jump Starter: https://amzn.to/2CthnUU
6. Battery Pack Car Jump Starter: http://amzn.to/2nrc6qR

⬇Things used in this video:
1. 4k Camera: https://amzn.to/2HkjavH
2. Camera Microphone: https://amzn.to/2Evn167
3. Camera Tripod: https://amzn.to/2Jwog8S
4. My computer for editing / uploading: https://amzn.to/2uUZ3lo
5. Video editing software: http://amzn.to/2jv5Fhf
6. Thumbnail software: http://amzn.to/2k7tz6C

🛠Check out the tools I use and highly recommend ► https://goo.gl/rwYt2y

🔥Scotty Shirts and Merch ► https://goo.gl/pTAeca

Subscribe and hit the notification bell! ► https://goo.gl/CFismN

Scotty on Social:
Facebook ► https://www.facebook.com/scottymechanic/
Instagram ► https://www.instagram.com/scotty_the_mechanic/
Twitter ► https://twitter.com/Scottymechanic?lang=en

This is the people’s automotive channel! The most honest and funniest car channel on YouTube. Never any sponsored content, just the truth about everything! Learn how to fix your car and how it works. Get a chance to show off your own car on Sundays. Or show off your own car mod on Wednesdays. Tool giveaways every Monday to help you with your own car projects. We have a new video every day! I’ve been an auto mechanic for the past 50 years and I’m here to share my knowledge with you.

►Here’s our weekly video schedule:
Monday: Tool giveaway
Tuesday: Auto repair video
Wednesday: Viewers car mod show off
Thursday: Viewer Car Question Video AND Live Car Q&A
Friday: Auto repair video
Saturday: Second Live Car Q&A
Sunday: Viewers car show off

►Second Daily Upload Every Afternoon of Live Car Q&A videos as well!

Scotty Kilmer is a participant in the Amazon Influencer Program.
#savagescotty .

Importowane z Youtube Naprawa Adblue Warszawa – Otrzymujemy dużą liczbę telefonów od klientów, którzy mają problemy ze swoimi systemami AdBlue. Nowoczesne komponenty do oczyszczania spalin często nie działają prawidłowo. AdBlue (wodny roztwór mocznika) to związek chemiczny stosowany w przemyśle samochodowym do oczyszczania spalin. Znajduje zastosowanie w rozkładzie tlenku azotu, który jest niebezpieczny dla środowiska. AdBlue pod wysokim ciśnieniem jest przesyłany do układu redukcji emisji spalin, który działa w tych warunkach. Podatne na awarie pompy AdBlue służą do wytworzenia wysokiego ciśnienia w układzie redukcyjnym, co przyczynia się do zmniejszenia emisji. Każdy pojazd wyposażony w urządzenie dozujące AdBlue musi być również wyposażony w zbiornik do przechowywania chemikaliów.

Każdy pojazd wyposażony w system dozowania mocznika AdBlue jest również wyposażony w zbiornik, w którym znajduje się roztwór do dozowania mocznika AdBlue.

Warsztat Mechaniki do Aut Adblue, Elektryki + Diesel, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników aut, motocyklowych i sprzętów budowlanych.

Serwis Adblue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.

W NASZEJ OFERCIE SĄ USŁUGI NAPRAWCZE:

AdBlue jest napompowane do max.

Systemy AdBlue są wykorzystywane w różnych aplikacjach.

Pompy AdBlue często ulegają awarii w wyniku zablokowania rur. Mocznik nie może zostać wypchnięty z pompy, ponieważ często jest to niemożliwe.

Samochody osobowe AdBlue

Problemy z AdBlue, które często występują w pojazdach osobowych, oraz sposoby ich rozwiązywania

Jeśli Twój samochód zaczął wyświetlać usterkę związaną z nadmierną emisją spalin, wszedł w tryb ograniczenia mocy lub poinformował Cię, że pozostało Ci wiele godzin do ostatniego uruchomienia pojazdu, skontaktuj się z nami, a rozwiążemy problem raz na zawsze !

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem pozwalającym na trafne i sprawne usuwanie usterek związanych z technologiami AdBlue oraz DPF (filtrami cząstek stałych).

Do świadczenia tej usługi konieczne jest przeprogramowanie sterownika silnika w taki sposób, aby układ nie wyświetlał żadnych problemów związanych z nadmierną emisją spalin.

Zamiast programów emulujących używane jest tylko zamknięcie systemu oprogramowania. Stosowanie tego podejścia jest korzystne, ponieważ pozwala systemowi zachować pełną diagnostykę przez usługi serwisowe lub kontrolne, nie wykazując przy tym żadnych wad.

Możliwe jest naprawienie systemu w staromodny sposób poprzez zmianę komponentów, ale nie ma pewności, że rozwiąże to problem w dającej się przewidzieć przyszłości. Ze względu na nasze doświadczenie w tej dziedzinie udzielamy 3-letniej gwarancji na wszystkie nasze usługi!

Kasowanie inspekcji adblue – naprawa oraz serwis sterownika AdBlue SCR w samochodach Mercedes, Audi, Porche oraz innych + … Możliwość kasowania błędów z komputera przez kierowcę Volvo lub Renault

Układy AdBlue i SCR są wyłączone we wszystkich pojazdach produkowanych przez naszą firmę już od dwóch lat.
W ciągu ostatnich dwóch lat wdrożono setki gadżetów, które dobrze sobie radzą.

Naprawy systemu Adblue były drogie, ale nasi klienci byli w stanie pozbyć się ich problemów.

Co powoduje nieprawidłowe działanie systemu AdBlue?

Ograniczenia ilości energii, którą można wykorzystać

Zepsuty mechanizm powoduje, że samochód zużywa do 40 litrów benzyny na 100 kilometrów.

W drodze do basenu DE można spodziewać się 28-30 l/100 przy wadze 20 ton. Prosta trasa na autostradę. Zakładając, że wystąpił problem z systemem SCR. Zużycie paliwa przez pojazd wzrośnie do 34-36 litrów na 100 kilometrów. Właściciele i kierowcy, którzy nie mogą wjechać na wzgórze św. Anny, mają koszmar z powodu zmniejszonej rentowności frachtu spowodowanej tego rodzaju spalaniem.

MIGA IKONA DYM LUB SILNIKA

Często przedstawiany błąd systemowy.

BRAK OZNACZENIA DOSTĘPNOŚCI POZIOMU ​​CIECZY

Czujnik Nox jest uszkodzony.

Od 1400-2000 zł netto można dokupić czujnik zamienny (to więcej niż koszt emulatora)

Grzałki i czujniki, które nie działały prawidłowo

POMPA ADBLUE JEST USZKODZONA.

Do wymiany pompy potrzeba około 3 000-4 000 zł (zwykle okazuje się, że nie tylko pompa jest uszkodzona i dodajemy dodatkowe pieniądze na naprawę)

URAE ADBLUE 7.

Adblue kosztuje około 400-500 zł miesięcznie za jeden pojazd, jednak może się to znacznie różnić w zależności od pracy, którą wykonujemy i miejsca tankowania, więc rzeczywisty koszt może być niższy lub wyższy. Możemy kupić 4-letniego TGX w ciągu dwóch lat do Adblue, który wydmuchujemy wydech, jeśli przyjmiemy tę wartość dla floty dziesięciu samochodów. Nie flota 50-60 pojazdów, na którą za trzy miesiące dostaniemy kolejny traktor.

Dzięki naszym emulatorom nie będziemy musieli się martwić o takie problemy, a dzięki temu będziemy mogli zaoszczędzić pieniądze.

W zależności od pojazdu oferowane przez nas gadżety są produkowane w Polsce lub w UE. CHIŃSKI SPRZĘT NIE JEST U NAS DOSTĘPNY!

Po prostu dlatego, że dobrze znamy się na logistyce transportu, rozumiemy znaczenie bezawaryjnego sprzętu i krótkiej szansy na naprawę. Trudność z chińskimi gadżetami polega na tym, że nie ma możliwości sprawdzenia, czy będą działać i jak długo będą działać.

Kilka osób może poradzić sobie z niebezpieczeństwem awarii pojazdu w drodze powrotnej z Barcelony przy zmniejszonej mocy (czytaj: wyższe zużycie paliwa), mając nadzieję, że uda im się rozładować i uniknąć kary za spóźnienie, podczas gdy większość z nas po prostu nie może . Nie musisz się denerwować ani kierowcami.

Urządzenia emulujące system ADBLUE mogą działać lub działać w dowolnym momencie i mogą naśladować dowolną część systemu.

System MAN (interfejs człowiek-maszyna) Kasowanie inspekcji adblue w samochodach osobowych i ciężarowych, nasza firma specjalizuje się w Systemach Adblue w Warszawie.

DAF

IVECO

REALULT

VOLVO

SCANIA

PUDEŁKO EURO 5 W CAŁOŚCI

Nie ma znaczenia, czy masz instrukcję, czy nie.

Norma Euro 6

CZŁOWIEK

DAF

VOLVO

RENAULT

Poziom płynu można również regulować na wyświetlaczu.

wskaźniki

Urządzenie będzie testowane przez dwa tygodnie lub miesiące. W razie potrzeby dostosujemy się. Nie kupujesz „kota w torbie”, ale mamy inne opcje.

Poza symulacją Adblue pełni również funkcję komputera serwisowego, pozwalając kierowcy w każdej chwili usunąć ewentualne usterki, np. „po jeździe na łóżku”.

Nawet bez emulatora mamy te same narzędzia do usuwania błędów.

Gumkę można podłączyć do portu OBD i wpiąć na dwie minuty, po czym rozpocznie samoczynne kasowanie usterek z diodą kontrolną.

Chcemy wiedzieć, jak poszło –

Nie musisz prosić znajomego ani chodzić do biblioteki, aby to zrobić.

Programowe odcięcie zasilania to modyfikacja oryginalnej usługi.

tryb awaryjny pojazdu nie jest automatycznie aktywowany przez kontroler.

Maksymalna moc i prędkość są przez to ograniczone. Przeprogramowany

Obowiązkiem kierowcy jest upewnienie się, że system jest wolny od błędów i nie przeszkadza

Maksymalna prędkość samochodu. Za pomocą naszego oprogramowania ustaw system AdBlue na czas nieokreślony. Kasowanie inspekcji adblue w samochodach osobowych i ciężarowych, nasza firma specjalizuje się w Systemach Adblue w Warszawie.

Dozowałem płyn, ale na desce rozdzielczej pojazdu nie ma błędów

Dostarczamy oprogramowanie systemu Adblue wyłączające dla samochodów osobowych. Natychmiast po zabiegu moduł SCR nie będzie się już aktywował, a samochód nie będzie już używał płynu. Sugerowane jest również wyłączenie filtra cząstek dpf/fap podczas korzystania z niektórych marek Adblue.

Istnieje możliwość wyłączenia adblue scr w samochodach firm takich jak BMW i Volkswagen oraz tych produkowanych przez Citroen i Audi (w tym duże autobusy takie jak Ford Transit).

Złącze diagnostyczne OBD służy do bezpiecznego usuwania adblue scr, a technika różni się w zależności od typu.

Na przykład podczas usuwania adblue z BMW, oprócz aplikacji dezaktywującej funkcję sterownika silnika, należy dodatkowo odłączyć sterownik AdBlue.

Natomiast w Fordach takich jak Ranger wystarczy zresetować zawartość ablue na komputerze serwisowym i nie trzeba odłączać sterownika SCR.

Np. w markach Citroen i Peugeot sytuacja jest zupełnie inna, bo tutaj oprócz ściągnięcia programu z wyłączoną obsługą adblue scr trzeba też odłączyć odpowiednie bezpieczniki.

Wyłączenie obsługi katalitycznej scr to bułka z masłem, jeśli polegasz na naszej wiedzy i zrozumieniu.

Jeśli masz problemy z adblue scr swojego samochodu, skontaktuj się z nami.

Jesteśmy tutaj, aby pomóc. Kasowanie inspekcji adblue w samochodach osobowych i ciężarowych, nasza firma specjalizuje się w Systemach Adblue w Warszawie.

Usługa objęta jest 24-miesięczną gwarancją w przypadku wystawienia faktury lub paragonu.

Usuń adblue z ciężarówek i sprzętu rolniczego za pomocą naszego serwisu.

Ze względu na wadliwie działający system dozowania mocznika, po zakończeniu pracy pojazd nie wejdzie już w tryb awaryjny. Usługa obejmuje instalację konkretnego systemu podobnego do SCR w Twojej maszynie. Ta procedura jest całkowicie wolna od ryzyka, nawet dla elementów elektrycznych pojazdu.

W niektórych przypadkach, nawet jeśli czujnik NoX lub pompa są zepsute, emulator adblue nadal będzie działał poprawnie. Przekazywanie informacji do komputera samochodu jest jego podstawową funkcją.

Zrobione właśnie tutaj. Opieramy się na naszej wiedzy i sprawdzonych technikach. Nie używamy tutaj podróbek wyprodukowanych w Chinach. Serwis naszej firmy to gwarancja pomyślnego rozwiązania problemu AdBlue.

Do wyłączenia Adblue potrzeba około 40-60 minut. Po dokonaniu wcześniejszych przygotowań możliwe jest udanie się do lokalizacji klienta.

Na podstawie faktury udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na emulator.

Nasze emulatory są kompatybilne z następującymi producentami:

Iveco

volvo

renault

scania

luksusowy producent samochodów Mercedes (bosch, hilite)

Gdy wystąpi awaria (wszystkie pompy również Grundfos)

SERWIS I NAPRAWA ADBLUE W WARSZAWIE.

Transport publiczny, np. autobusy (Solbus, Solaris, MAZ, Volvo, Scania i inne)

Sprzęt dla gospodarstwa (ciągniki i kombajny) Serwis Adblue diagnostyka, naprawa, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie tanio.

Używamy wysokiej jakości emulatorów polskiej produkcji. Każde miejsce montażu objęte jest tą samą gwarancją i serwisem. Kasowanie inspekcji adblue w samochodach osobowych i ciężarowych, nasza firma specjalizuje się w Systemach Adblue w Warszawie.

23 thoughts on “The Secret Volvo Doesn't Want You to Know About Their New Cars

 1. ⬇️Scotty’s Top DIY Tools:

  1. Bluetooth Scan Tool: http://amzn.to/2nfvmaD

  2. Cheap Scan Tool: https://amzn.to/2D8Tvae

  3. Professional Socket Set: http://amzn.to/2Bzmccg

  4. Wrench Set: http://amzn.to/2kmBaOU

  5. No Charging Required Car Jump Starter: https://amzn.to/2CthnUU

  6. Battery Pack Car Jump Starter: http://amzn.to/2nrc6qR

  ⬇Things used in this video:
  1. 4k Camera: https://amzn.to/2HkjavH
  2. Camera Microphone: https://amzn.to/2Evn167
  3. Camera Tripod: https://amzn.to/2Jwog8S
  4. My computer for editing / uploading: https://amzn.to/2uUZ3lo
  5. Video editing software: http://amzn.to/2jv5Fhf
  6. Thumbnail software: http://amzn.to/2k7tz6C

  🛠Check out the tools I use and highly recommend ► https://goo.gl/rwYt2y

  🔥Scotty Shirts and Merch ► https://goo.gl/pTAeca

  Subscribe and hit the notification bell! ► https://goo.gl/CFismN

  Scotty on Social:
  Facebook ► https://www.facebook.com/scottymechanic/
  Instagram ► https://www.instagram.com/scotty_the_mechanic/
  Twitter ► https://twitter.com/Scottymechanic?lang=en

 2. I’ve had my transmission replaced at 10,000 miles in my 2019 GMC Sierra slt. They put a remanufactured one in and still jerks a little 🤦🏻‍♂️ I can tell it’s going to continue I’m at 16,500 miles now and my warranty is up in July .getting a s90 when warranty is up . Badass reliable cars

 3. How anybody takes what this guy says as being legit is beyond me. Look at the state of his garage, crap absolutely everywhere, he has an opinion on everything and 95% of it is wrong. Saab parts are still easily available and are still being made in Sweden, they may take a while to reach you but they are out there. And Saabs aren't technically difficult to work on, so long as you have an old GM Tech2 diagnostic tool you're good to go, any mechanic worth his salt can fix them. Over in the UK Volvo offer free windscreen & puncture repairs to ANY Volvo car of any age and if you keep your service history with main dealers they offer free roadside assistance via the on call or phone app if you break down. Show me another manufacturer that does this.

 4. Obviously Scottie is not educated on Saab. Saab didn't bankrupt. GM bankrupt Saab. There's allot of support for Saab cars of any model. Saabs are very well made and very reliable. I own several Sasbs and they are very simple, reliable, good on gas, safe, and lots of fun to drive.

 5. Scotty Scotty Scotty take a deep breath! I’m 58 years old and I’ve had over 60 cars Chevys Oldsmobiles Cadillacs Lincolns Fords Mercedes Audis and been Buying Volvos since 2000. I’ve never had a major issue with anyone I have owned and I currently own three newer ones. My uncle recently got rid of an old 740 with 380,000 miles on it. On the new SPA platform you just need to make sure you do your belt at 70,000 and you’ll be good for another 70,000 along with basic maintenance. Cheers Scotty Breath in, hold it, exhale, repeat😂

 6. Okay Scotty, Here is my practical question, partly considering the world situation and whether parts are likely to be available into the future as of March 8, 2022. All things being equal affordability wise, would YOU (at your approx. age) trade in a 2001 Volvo S80 (which runs fine at 220000+ miles and has very little rust) to buy a new and 2022 Toyota Avalon? I think this is a fun question and hope you find it worth answering. 🙂

 7. DO NOT BUY A VOLVO! I am the current owner of a 2019 S60 T6 Inscription and the vehicle has been a complete nightmare. It is plagued with quality issues and has been in the shop more than all my previous cars were combined, I am in my late 30’s. Worse of all, dealing with the Volvo dealership network and Volvo USA has been even a worse experience. Endless circle of taking the vehicle to the shop to have quality issues and defects documented then calling Volvo USA for resolution but receiving no courtesy or care. I bought a $60k piece of crap that I do not even trust to drive more than 30 miles from my house. Asked them to buy it back or forgive my loan, would not. Asked them to give me a replacement vehicle, would not. Even though I have a service record the thickness of a dictionary on a car with 33k miles on it. They do not care about their customers unless they are selling you the car, after that you are on your own!

 8. Hi Mr. Scotty, what can you say about the latest news that Volvo is buying out Geely. is it just a marketing strategy to put Geely second behind Volvo since Volvo brand-name is marketable than Geely?

 9. If you want something made in China, you decide what design you want, you decide what quality you want, you decide how much you want to spend. The Chinese just do it. They will do exactly what you pay them to do. So don't grumble about poor quality Chinese made stuff. They are only doing what they are tasked to do. An example. Volkswagens are made in Changchun, in Jilin Province. They are superb because VW pay them to make superb cars.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!