Loading…

Serwis Ad-blue - Usuwanie adblue Warszawa

Serwis Ad-blue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.
Mechanik - Kontakt

28 thoughts on “Autobus VOLVO Hybrid i przypadkowo zalane Adblue do zbiornika paliwa. Śnieg deszcz walka do końca…

 1. fajnie się ogląda Twoje filmy, natomiast widać że znasz różne marki ale pobieżnie.
  1. dlaczego nie wozisz ze sobą wysysarki pneumatycznej? śmieszny koszt a odessał być wszystko z węży oraz podstawy filtra. Tym bardziej że sprężarkę powietrza masz.
  2. standardowo Volvo musi mieć podany syganał ECU Key aby silnik pootwierał ścieżkę paliwa dla procedury odpowietrzania
  3. Volvo to jedna z najgorszych mend do odpowietrzania. Musi być to zrobione perfekcyjnie. Nawet odrobina powietrza w ukladzie powoduje że nie zapali po parogodzinnym postoju. Ty podszedłeś na lajcie jak do silnika z pompą mechaniczną. Trochę wleje ropy, resztę sobie zassie…
  4. Nie usunęliście mieszanki paliwa z adblue z pompy, bufora oraz wtryskiwaczy. Nawet przy przepompowaniu świeżym paliwem został osad (powinno się go przepłukać ciepłą wodą). Generalnie układ paliwowy zapewne został zarżnięty i kwestią czasu jest ile jeszcze pochodzi. A wtryskiwacze to beka na bank (im nawet płukanie by nie pomogło).

 2. W Koszalinie w hybrydzie podczas jazdy wyleciało chłodziwo od akumulatorów 🙂
  Moment był problem.
  Pozdrawiam i zostaje – fajnie się te filmy ogląda.
  Tak jak to wygląda a nie reżyserka.

 3. Chłopaki, gdy AdBlue jest w paliwie to trzeba robić gruntowną płukankę całego układu paliwowego!
  Myć i płukać zbiornik wraz z wężami paliwa ciepłą wodą. Płyn DEF działa jak cukier w paliwie – mógł uszkodzić pompę wysokiego ciśnienia oraz wtryskiwacze! Obstawiam, że w niedalekiej przyszłości zacznie zapychać się wkład DPF z powodu "lania" wtrysków.

 4. Witam. Świetny kanał. Mam swoją historię z naprawą Autosanu h921 w trasie w kwestii dostawy paliwa. Pęknięta rurka do wtrysku. Naprawa szok. Trzeba było dostarczyć pasażerów do punktu docelowego. Więcej info na priv.

 5. Witam, Ja mam trochę inny patent na wodę w zbiorniku…. Wyciągam pompką przez przewód zasilający wodę ze zbiornika aż zacznie schodzić paliwo…. Wlewam do paliwa spirytus lub alkohol etylowy, który rozpuszcza wodę w paliwie…. Wymieniam filtry i odpalam….. pozdro….. odwalasz super robotę 👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!