Loading…

Serwis Ad-blue - Usuwanie adblue Warszawa

Serwis Ad-blue diagnostyka, usuwanie wyłączanie/włączanie oraz regeneracja i naprawa serwis układów w Warszawie.
Mechanik - Kontakt
Jak zatankować AdBlue do samochodu osobowego przy pomocy

Jak zatankować AdBlue do samochodu osobowego przy pomocyhttp://www.greenchem-adblue.pl/?1405/najczciej-zadawane-pytania

Jest to film o dotankowaniu zbiornika AdBlue w Twoim samochodzie osobowym (mogłeś także słyszeć inną nazwę tego roztworu jak Diesel Exhaust Fluid – w skrócie DEF, ARLA 32 lub AUS32). GreenChem to jeden z największych dostawców AdBlue na świecie, z produkcją w Ameryce Południowej (Brazylia) i w wielu krajach Europy. To jedyna firma na świecie zajmująca się w taki sposób AdBlue.

W tym filmie wyjaśniamy podstawowe informacje o AdBlue i tankowaniu, które absolutnie trzeba mieć na uwadze kiedy uzupełniasz zapas AdBlue w samochodzie. AdBlue jest produktem bezpiecznym, ale trzeba mieć kilka rzeczy na uwadze. Stąd ten film, który wyjaśnia cały proces.

Najpierw musisz znaleźć lokalizację wlewu do zbiornika AdBlue. Roztwór AdBlue to nie dodatek do oleju napędowego więc nie nalewamy go do zbiornika paliwa. Napełniamy specjalny osobny zbiornik (o rozmiarze 5 do 25 litrów, w zależności od marki i modelu, czy to Audi, Peugeot czy Toyota zbiornik będzie się zawsze różnił wielkością). Jeżeli nie możesz znaleźć wlewu, sprawdź proszę instrukcję obsługi samochodu zanim cokolwiek gdziekolwiek wlejesz.

Ten film pokaże także specjalny kanister dla samochodów osobowych o nazwie GreenChem starterkit oraz jak go użyć do zatankowania. Jest to specjalny zestaw, który czyni praktycznie niemożliwym rozlanie roztworu na samochód lub ubranie. To naprawdę działa! Dowiedz się oglądając film jak zwykle dochodzi do rozlania oraz jak zapobiegać plamom od AdBlue.

AdBlue producenci i dostawcy GreenChem Poland i technologia AdBlue

Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z nami pod adresem:

GreenChem Holding B.V.,
P.O.BOX 1101
4801 BC Breda
The Netherlands
Tel.: +31 (0)76 581 27 27
Fax: +31 (0)76 581 25 71

Możesz także skontaktować się z nami bezpośrednio w Polsce:

GreenChem Poland Sp. z o.o.
ul. Różana 4/3
61-577 Poznań
+48 61-848-16-34
+48 61 848-17-35
http://www.greenchem-adblue.pl/

GreenChem działa w wielu krajach na świecie. Jeżeli nie jesteś z Polski i chcesz dowiedzieć się więcej o AdBlue będąc w innym miejscu, odwiedź:
http://greenchem-adblue.com

Importowane z Youtube

2 thoughts on “Jak zatankować AdBlue do samochodu osobowego przy pomocy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!